Kändude äravedu

Kändude äravedu

Kändude äravedu

Kuidas meie ettevõte aitab puidujäätmetest vabaneda
Kui teil on pärast vanade puude langetamist või okste kärpimist kogunenud palju kände ja juurikaid, siis meie ettevõte pakub teile oma teenuseid puidujäätmete äraveoks. Meil on laialdased kogemused ja kaasaegne varustus, mis võimaldab meil täita igasuguse keerukusega ülesandeid.

Meie eelised

 1. Tõhusus
  Eemaldame kännud ja juured võimalikult kiiresti ja tõhusalt. Selleks kasutame spetsiaalseid veokeid ja haagiseid, mis võimaldavad korraga vedada suures koguses puidujäätmeid.
 2. Turvalisus
  Puidujäätmetega töötamisel järgime kõrgeid ohutusstandardeid.
 3. Utiliseerimine
  Jälgime, et kännud ja juured utiliseeritakse nii, et see kahjustaks keskkonda võimalikult vähe. Kasutame ainult sertifitseeritud prügilaid ja taaskasutusettevõtteid.
 4. Kättesaadavus
  Pakume oma teenuseid puidujäätmete äraveoks soodsate hindadega. Oleme valmis arutama individuaalset lähenemist igale kliendile ja leidma tema ülesannetele parima lahenduse.

Kuidas meie teenuseid tellida


Kändude ja juurte eemaldamise teenuste tellimiseks tuleb meiega lihtsalt ühendust võtta telefoni +372 55666167 teel või kirjutada e-kiri info@cargoexpert.ee. Meie juht võtab teiega lähiajal ühendust, et arutada läbi kõik tellimuse üksikasjad ja leppida kokku sobiv aeg puidujäätmete äraveoks.

Saada päring

Click or drag a file to this area to upload.